Výhradní distributor firmy Cosval s.p.a. již od roku 1997.


úvodní Přírodní vůně do bytu Katalytické lampy Locherber Milano Katalytická lampa, 1 ks


Locherber Milano Katalytická lampa, 1 ks

Designová katalytická lampa Locherber Milano. Intenzivní provonění prostoru.

Objednací číslo: LH 430078

Dostupnost: ihned k odeslání
Naše cena s DPH:
Cena bez DPH:
1 995 Kč
1 649 Kč
 Skladem  Náš Tip  Novinka

Locherber Milano Katalytická lampa, 1 ks

Luxusní designová katalytická lampa Locherber Milano s obsahem 500 ml. Součástí balení je kahan s knotem a trychtýřek pro dobré nalití náplně.

Katalytické lampy se používají k desinfekci a provonění vzduchu v domech, bytech či kancelářích. Vzduch se zbavuje pachů, nečistot a bakterií procesem katalytické oxidace. S náplněni Locherber Milano se vzduch prostředí, kde je lampa umístěna navíc nádherně a příjemně provoní. Oproti klasickým lampám hoří jen malou chvíli, a proto zbytečně neprodukují kouř. Používání katalytických lamp je proto hygienické a bezpečné.

Krásný kubický design Locherber Milano a dekorativní víčko je skvělým doplňek do jakéhokoliv interiéru. 

POUŽITÍ: nalijeme náplň do katalytické lampy přibližně do 2/3, vložíme kámen s knotem a počkáme alespoň 20 minut, aby se knot zcela napustil vůní.

Poté sundáme ochranný kryt a zapalíme. Necháme hořet 5 - 10 minut tak, aby se katalyzátor, tj. kámen, zcela  nahřál. To poznáme tak, že se plamen, který je po zapálení poměrně vysoký, začne postupně snižovat.

Nyní plamen sfoukneme a začíná katalytický proces. Pokud nad kamenem cítíme vzrůstající teplo, když nad něj dáme naši dlaň, pak lampa správně funguje. Poté kámen přikryjeme dekorativním víčkem s průduchy Locherber Milano a necháme šířit vůni. V této fázi může být zpočátku vidět mírný kouř, který je způsoben větším množstvím esenciálních olejů a tedy vyšší koncentraci vonných esencí  v náplních do katalytických lamp Locherber Milano. 

Když už je naše okolí provoněné a chceme reakci zastavit, jednoduše opět sundáme dekorativní víčko a nasadíme zpět uzávěr a na něj opět dekorativní víčko. 

Na další použití musíme počkat, až lampa i uzávěr opět zcela vychladnou. 

Upozornění: nikdy nenechávejte lampu zcela vyprázdnit, protože pak by se mohl poškodit kámen, díky kterému probíhá katalytická reakce. Vždy dolévejte náplň včas, když je lampa mimo provoz a je studená.

 

Objednací číslo: LH 430078
Kategorie: Katalytické lampy
Dostupnost: ihned k odeslání
Pro koho: Atopik | Exematik | Diabetik | Celiatik | Lupenkář | Bez potíží | Ostatní | Sportovci | Děti, kojenci, batolata | Muži
Objem: 500 ml
Virtuálka: Náhradní náplně a tyčinky pro difuzér

Související produkty

Svěží, ovocná, květinová, mechová vůně do vaší katalytické lampy.

473 Kč

(včetně DPH)

Detail

Aromatická, orientální, kořeněná a dřevitá vůně do Vaší katalytické lampy.

473 Kč

(včetně DPH)

Detail

Linen Buds: svěží, květinová vůně s mechovými tóny. Vůně čistoty.

473 Kč

(včetně DPH)

Detail

KONTAKTUJTE NÁS

Bellitia s.r.o.