Výhradní distributor firmy Cosval s.p.a. již od roku 1997.

Přírodní léky na spaní - doplňky stravy

Problémy se spánkem nebo usínáním má každý druhý člověk. Je to způsobeno životním stylem, špatným stravováním a spacími návyky. Nespavosti se nelze zbavit najednou, občasné užití prášku na spaní nic nevyřeší, je to dlouhodobý proces. Nejlépe je zařadit přírodní léky přímo do stravy. Už žádná chemie do těla.

Námi nabízená produktová řada pro zdraví COSVAL představuje vysoce kvalitní přírodní bylinné doplňky stravy, které mohou vhodnou a přírodní formou nahradit klasické tablety na spaní. Všechny přísady jsou na bázi bylin a jejich léčivých účinků. Složení našich produktů působí na udržení správného poměru bdělosti a spánku. Obsahují vitamín B6, který reguluje hormonální aktivitu a melatonin, který zkracuje dobu usnutí. Poruchy spánku a melatonin totiž úzce souvisí. K dostání jsou ve formě kapek i prášků na spaní obsahující melatonin bez předpisu nebo bez receptu.

Nejprodávanější produkty v kategorii

RELAXINA PLUS Cosval, 20 tablet * 510 mg

379 Kč

(včetně DPH)

RELAXINA PLUS Cosval, 20 tablet * 510 mg PŘESTAŇTE SE PŘEVALOVAT, VYSPĚTE SE! Přírodní produkt s obsahem 1 mg melatoninu.

RELAXINA PLUS Cosval, 20 tab. * 510 mg Doplněk stravy z bylin a jejich derivátů a dalšími nutričními hodnotami fungují jako léky na...

RELAXINA PLUS KAPKY Cosval, 15 ml

379 Kč

(včetně DPH)

RELAXINA PLUS KAPKY Cosval, 15 ml PROBLÉMY SE SPÁNKEM? JIŽ NE! Pro zdravý spánek a svěží ráno. Obsahuje melatonin.

RELAXINA PLUS KAPKY Cosval, 15 ml Doplněk stravy na spaní je založen na bázi bylin a jejich derivátů a dalších nutričních hodnot....

RELAXINA PLUS Cosval, 50 tablet * 510 mg

757 Kč

(včetně DPH)

RELAXINA PLUS Cosval, 50 tablet * 510 mg PROBLÉMY SE SPÁNKEM? JIŽ NE! Pro zdravý spánek a svěží ráno. Obsahuje melatonin.

RELAXINA PLUS Cosval, 50 tab. * 510 mg Doplněk stravy z bylin a jejich derivátů a dalšími nutričními hodnotami Složení: s. extrakt...

  • Parametry

PŘESTAŇTE SE PŘEVALOVAT, VYSPĚTE SE! Přírodní produkt s obsahem 1 mg melatoninu.

379 Kč

(včetně DPH)

Detail

PROBLÉMY SE SPÁNKEM? JIŽ NE! Pro zdravý spánek a svěží ráno. Obsahuje melatonin.

757 Kč

(včetně DPH)

Detail

PROBLÉMY SE SPÁNKEM? JIŽ NE! Pro zdravý spánek a svěží ráno. Obsahuje melatonin.

379 Kč

(včetně DPH)

Detail
29
LED

Vůně Locherber Milano nově v Ostravě

Vážení zákazníci,

nově můžete designové přírodní interiérové vůně Locherber Milano sehnat v Ostravě v Obchodním centru Nová Karolina - v 2. patře v prodejně B.A.D.MODE. K dispozici je kompletní sortiment značky i testery. Přijďte se podívat, těšíme se na Vás!

detail

VIP NABÍDKY po REGISTRACI do newsletteru.
Kvalitní informace o přípravcích, jejich složení a speciální VIP nabídky pouze pro Vás :)