Výhradní distributor firmy Cosval s.p.a. již od roku 1997.


úvodní Péče Péče o tělo


Péče o tělo

Péči potřebuje nejenom naše pleť, ale také pokožka po celém těle. Základem v péči o tělo je jednoznačně sprcha či koupel. Ke své pokožce bychom měli být citliví a používat pouze jemné sprchové gely a mýdla, které jsou účinné a naši kůži nevysušují.

Po koupeli bychom svému tělu měli vždy dopřát dostatečnou hydrataci pomocí přípravků, které jsou vhodné přesně pro náš typ pokožky. Tělový krém dodá žíznivé pokožce intenzivní a dlouhotrvající hydrataci a poskytne ji dostatek potřebných vitamínů.

Součástí každodenní hygieny je také používání deodorantů, které normalizují pocení a pokožku zanechávají po celý den suchou a hebkou.

Na co bychom neměli zapomínat?

  • Pijte dostatečné množství tekutin. Pokud každý den dostatečně nepijete, tělo je dehydratováno, což se odrazí i na celkové pokožce těla. Ta je pak vysušená, napnutá a tím může dojít k šupinatění pokožky po celém těle.

  • Chraňte svoji pokožku před sluncem pokaždé, když venku budete trávit delší čas. Pořiďte si proto krémy s ochranným UV faktorem, který vaši kůži ochrání před spálením a rovněž zpomalují proces jejího stárnutí.

  • Dávejte přednost sprchování před koupelí. Dlouhá koupel má totiž sklony pokožku dehydratovat. Sprchujte se pouze jednou denně a během sprchování používejte spíše vlažnější vodu, nikoli horkou. Dlouhé sprchování a horká voda pokožku příliš vysušují, což není vhodné zejména u suché a atopické kůže.

  • Snažte se jíst zdravou a dobře vyváženou stravu. Dobrý jídelníček vám pomůže v zachování krásné, zdravé a pružné pokožky.

Pokožka s atopickým ekzémem

Atopický ekzém je dědičné onemocnění kůže, které se vyznačuje zarudlými suchými místy, které nepříjemně svědí. Jelikož je toto onemocnění ve většině případů dědičné, jeho vznik prozatím nijak ovlivnit nelze. Na druhou stranu díky správné a pravidelné péči o pokožku lze dosáhnout takového stavu,...

Více informací

Pokožka s lupénkou

Lupénka je chronické kožní onemocnění a její vznik není zatím známý. Poznáte ji podle šupin, puchýřů nebo podle červených, zánětem postižených ložisek na pokožce. Lupénka se objevuje na různých místech, nejčastěji však postihuje kůži nad lokty, koleny, v oblasti kštice a křížové krajiny. Dále...

Více informací

Spálená pokožka

Samozřejmě že nejúčinnější je prevence. Proto je velmi důležité vybírat si opravdu kvalitní opalovací krémy s nejnovějšími schválenými filtry UVA i UVB, aby ke spálení pokožky nejlépe vůbec nedošlo. Nové filtry pronikají pod kůži, kde působí. Lepší krémy pak obsahují další přírodní výtažky,...

Více informací

15
ŘÍJ

Aroma difuzéry Locherber Milano na Praze 1

Vážení zákazníci,

nově můžete zakoupit aroma difuzéry, svíčky, dárkové kazety a další produkty značky Locherber Milano v nádherném butiku Florist Prague, Praha 1.

detail

KONTAKTUJTE NÁS

Bellitia s.r.o.