Výhradní distributor firmy Cosval s.p.a. již od roku 1997.


úvodní Dárkové balíčky a obaly Locherber Milano vonný difuzér s tyčinkami + terracottové víčko ve tvaru oblázku, 250 ml MALABAR PEPPER dárkové balení


Locherber Milano vonný difuzér s tyčinkami + terracottové víčko ve tvaru oblázku, 250 ml MALABAR PEPPER dárkové balení

MALABAR PEPPER: Pánská kořeněná zemitá sexy vůně. Limitovaná edice.

Objednací číslo: LH 430004

Dostupnost: ihned k odeslání
Naše cena s DPH:
Cena bez DPH:
2 324 Kč
1 921 Kč
 Skladem

Vonný difuzér s tyčinkami Locherber MALABAR PEPPER - speciální edice terracotta, 250 ml 

MOOD COLLECTION

Bytový parfém Locherber je luxusní designový doplněk Vašeho domova: kubická lahvička z ručně barveného skla, koncentrovaná vůně, speciální ručně dělané terracottové víčko ve tvaru oblázku, látkovou etiketou na obalu i difuzéru a bambusové tyčinky. Design, který příjemně provoní okolí a přírodní nebo recyklovatelný materiál. 

LIMITOVANÁ EDICE TERRACOTTA: každý kus je originál. Dárkové balení.

Přírodní čistá vůně: náplň je z čistě přírodních surovin z kontrolovaného původu a zpracovaní je kompletně Made in Italy. Uvolňováním vonné esence nevznikají žádné pro tělo škodlivé látky. 

Velmi vysoký podíl vonné složky - 20% vonná esence. 

Součástí balení je samozřejmě již naplněná speciální hranatá lahvička ze silného skla a ručně zpracovávané dekorativní dřevěné víčko s otvorem, do kterého se po otevření difuzéru vloží přibalené bambusové tyčinky. Tyčinky do sebe postupně nasají vonnou esencí a následně usnadňují její šíření do okolního prostředí. Vůně se nenásilně rozvine a jemně voní. Důmyslné složení této pánské sexy vůně Malabar Pepper v sobě ukrývá přírodní vonné složky jako je zázvor, pomeranč, bergamot, skořice, myrta, pelargónie, černý pepř, muškátový ořech, elemi, eugenol, cypřiš, patchouli, vetiver a cedrové dřevo. Čerstvá, jemně animální, zemitá, mírně kořeněná kouřová vůně, která harmonizuje tělo a duši.

Tato velikost je ideální velikostí do středních i větších místností, náplň 250 ml vydrží cca 6-10 měsíců, v závislosti na velikosti, teplotě a větratelnosti místa, kam difuzér umístíte. Po vyprchání náplně lze samostatně dokoupit jen Náhradní náplň pro difuzér Locherber o objemu 250 ml buď ve stejné, anebo jiné vůni. Skleněný designový difuzér stačí vypláchnout teplou vodou a případně koupit náhradní tyčinky.

Náš tip: difuzér s tyčinkami Locherber lze podsvítit bílým led světlem, pomocí speciální Dřevěné základny s led bílým světlem a logem Locherber, anebo jej lze uzavřít do přírodní dřevěné schránky na difuzér Wooden Cage s patentovanou technologií mikromagnetů. Pomocí jednoho anebo obou těchto doplňků můžete libovolně měnit vzhled Vašeho difuzéru podle toho, jakou máte právě náladu. Váš difuzér můžete ozvláštnit také výměnou bambusových tyčinek: k dispozici jsou jak barevné varianty rovných tyčinek, tak speciálně tvarované bambusové tyčinky.

Vonný difuzér Locherber = příroda, styl, design. 

Objednací číslo: LH 430004
Kategorie: Dárkové sady a balíčky
Dostupnost: ihned k odeslání
Objem: 250 ml
Virtuálka: Difuzér | Dárkové sady a balíčky
Druh vůně: Malabar pepper

Tip: pro rychlejší a intenzivnější provonění, lze 1 nebo všechny tyčinky čas od času otočit a namočit do náplně opačnou stranou. 

Obsah dárkového balení: skleněná kubická ručně barvená lahvička o obsahu 250 ml, terracottové víčko ve tvaru oblázku, bambusové tyčinky.

20% vonná esence

Made in Italy

Související produkty

Vonný difuzér s tyčinkami Locherber MALABAR...

3 730 Kč

(včetně DPH)

Detail

KONTAKTUJTE NÁS

Bellitia s.r.o.